Dolmenai

image001Dolmenai (bret. taol maen 'akmeninis stalas') - senoviniai megalitiniai (t. y., pastatyti iš didelių akmens luitų ar plokščių) statiniai, kuriuos sudaro du ar daugiau vertikaliai stovinčių luitų, ant kurių uždėtas horizontalus plokščias akmuo. Dolmenų nereikėtų painioti su menhyrais - vertikaliai pastatytais pavieniais akmenimis.

Įdomu tai, kad dolmenai dažniausiai aptinkami netoli jūrų pakrančių. Jų beveik nėra žemyno viduryje.

image002Jie senesni nei Egipto piramidės, jiems daugiau nei dešimt tūkstančių metų. Dolmenai skiriasi vienas nuo kito. Kiekvienas turi dvasią, savo charakterį. Vieni -  švelnūs, skleidžiantys aplink save harmonijos, džiaugsmo, meilės aurą. Prie jų norisi arčiau prieiti, paglostyti jų šiurkštų paviršių. Kiti – griežti ir rūstūs, suteikiantys jėgų ir pasitikėjimo savimi. Nuo jų sklinda teisingumas ir norisi prie jų ramiai pastovėti, pamąstyti. Šie senoviniai megalitai randasi  prie Juodosios jūros, Pietų Korėjoje, Airijoje, net ir Lietuvoje.

Žmonės vyksta prie dolmenų ieškodami paguodos, gyvenimo problemų sprendimo, mylimo žmogaus, savo vietos šiame gyvenime, vyksta norėdami susigrąžinti sveikatą.

Dolmenai atsakymus į klausimus pateikia  nebūtinai žodžiais. Dažnai jų atsakymas - tai įvykių, susitikimų grandinė, kuri paprastai gali pakeisti tavo likimą, tavo pasaulio suvokimą ir tuo pačiu padės patiems atsiskleisti.
Dažnai paskendę kasdieninio gyvenimo šurmulyje, pamirštame kodėl mes atėjome į šį pasaulį. Bendravimas su dolmenais, nors ir ne žodžiais, padeda suvokti ir sau atsakyti į šį klausimą, nuo kurio sprendimo priklauso mūsų gyvenimo sekmė šioje žemėje.  
Remiantis daugelio tyrinėtojų nuomone, aplankius dolmenus, suaktyvėja ne žmogaus gyvybiniai procesai, bet ir įvykiai aplink jį. Mūsų elgesio pasekmės pasireiškia greičiau ir būna aiškios. Pvz.: Jei – tai sekmė, tai didelė, jei tai problema – tai ji reikalauja neatidėliotino sprendimo.

Žmogus per gana trumpą laiką priverstas priimti daugiau jam gyvybiškai svarbių sprendimų, o tai reikalauja  atlikti vertybių perkainojimą. Vis dėlto daugiausia pokyčių vyksta toje gyvenimo strityje, ties kuria pats žmogus labiau koncetruojasi.
Yra žmonių, kurie eina prie dolmenų iš smalsumo, bet nepaisant to, jie yra veikiami jo energijos. Praėjus kažkiek laiko, jiems gali atsirasti noras kurti – piešti, rašyti, dainuoti.

Manoma, kad....
Dolmenai – planetos vieningos struktūros dalis, į kurią įeina ir menhyrai ir Egipto piramidės. Dolmenų išsidėstymo vietos nėra atsitiktinės. Jie atlieka laidininko funkciją, sujungia žemę su informacine gardele, atsakančią už žemės civilizacijos vystimasį. Ši informacinė gardelė susijusi su sekančios žmonių rasės atėjimu.

Straipsnio ištraukos vertimas http://cosmocenter.ru/default.aspx?Page=Articles&ArticleID=138

Prisijungę 32 svečių ir 3 narių

  • kandi650346948627676
  • kandi650346948627676
  • sherlynqph3147409193